PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Rijeka CO izborila polufinale protiv Splita 1700

Srijeda, 03. travnja 2013. 19:59 Napisao/la  SC

Druga utakmica četvrtfinala doigravanja za prvaka: Cestorad - Rijeka 1:3 (11:25, 27:25, 17:25, 14:25)

Prva liga odbojkašica

CESTORAD - RIJEKA 1:3

Druga utakmica četvrtfinala prvenstva Hrvatske: Cestorad - Rijeka 1:3 (11:25, 27:25, 17:25, 14:25). Dvorana Lenije. Gledatelja: 100. Suci: Vinković i Rakić.

CESTORAD: Barunčić, Perić, Lovrić, Mijoković, Tomić, Žurić, Kulić, Pelin, Goričkić, Nikšić, Petričević (L).

RIJEKA: Došen (L), Pilepić, Zdrilić, Magdić, Pešut, Šćulac, Mioč, Brčić, Kalebić, Sušić.

Odbojkašice Rijeke upisale su pobjedu na gostovanju kod Cestorada i tako osigurale plasman u polufinale doigravanja za prvaka Hrvatske. Rijeka će u polufinalu igrati protiv  Splita 1700 koji je u dvije utakmice izbacio Marina Kaštelu.

Riječanke su u Vinkovcima ispustile drugi set u kojem su domaće odbojkašice slavile zahvaljujući odličnoj obrani, dok su izabranice Igora Lovrinova bile indisponirane u napadu.

U ostala tri seta Rijeka je osvajala poene u serijama, početni udarac je bio efikasan i Cestorad nije dobio priliku da eventualnom pobjedom osigura treću utakmicu.