Kup Hrvatske: Odbojkašice Rijeke novim porazom u Vukovaru oprostile se od obrane naslova

Četvrtak, 28. studenog 2013. 22:30 Napisao/la  SC

Druga utakmica četvrtfinala Kupa Hrvatske: Rijeka - Vukovar 0:3 (12:25, 16:25, 23:25)

Kup Hrvatske za odbojkašice

RIJEKA CO - VUKOVAR 0:3

Druga utakmica četvrtfinala Kupa Hrvatske: Rijeka - Vukovar 0:3 (12:25, 16:25, 23:25). Dvorana OŠ D. Tadijanović . Gledatelja: 50. Suci: Rakin i Vučak.

RIJEKA CO: Curać, Popić, Boban, Milosavljević, Cvijić, Francetić, Pešut, Šćulac, Mioč, Kraljević.

VUKOVAR: Čirić, Colak, Nikšić, Majer, Mrđanov, Novalić, Lukinac, Savić, Juričković, Smijanić, Marčinko.

Odbojkašice Rijeke oprostile su se od obrane Kupa Hrvatske uvjerljivim porazom i u drugoj utakmici četvrtfinala Kupa Hrvatske. Riječanke tako prvi put nakon sezone 2005./2006. neće igrati u finalu Kupa u kojem su redovito proteklih godina bile sudionice i pobijeđivale, a u dva navrata u finalu ih je porazio upravo Vukovar.

Možda je bilo i simbolično da ova priča završi u Vukovaru, Riječanke su u dva dana odradile dvije utakmice i upisale dva poraza bez izgubljenog seta. Vukovar je odlično servirao i izabranice Krešimira Jurića jedino su u trećem setu bile nadomak slavlja.

Vodile su 21:20 i 23:22, a onda  je u igru ušla tehničarka Marijeta Majer i s nekoliko neugodnih servisa privela susret kraju.