Četvrtak, 01. ožujka 2012. 08:25
Opatija

Zagreb - Opatija 3:1

Prva dva seta ponudila su izjednačenu borbu, no nakon toga Opatijci više nisu uspjeli zadržati potreban nivo
Četvrtak, 01. ožujka 2012. 00:25
Kostrena

Mladostašice za 69 minuta svladale Kostrenu

Činjenica da je utakmica trajala samo 69 minuta dovoljno govori o otporu domaćina koji će priliku za popravak imati u subotu kada gostuju kod Kaštele DC
Vukovar - Rijeka 1:3 (25:17, 20:25, 16:25, 15:25). Riječani nisu dopustili da prokockaju bodove kao što su to napravili na gostovanju kod Varaždina
Opatija - Vukovar 3:1 (25:16, 26:24, 23:25, 25:14). Opatijci nisu dopustili da ih pokoleba gubitak treće dionice te su osvojili desetu pobjedu
OTP banka - Grobničan 3:0 (25:14, 25:13, 25:22). Puljanke su si posao dodatne olakšale odličnom igrom u blok, a učinkovit je bio i domaći napad.
  Rijeka - Mursa PAN 3:1 (23:25, 25:16, 25:23 25:20). Riječani su u završnici treće dionice zamalo prokockali 22:19, ali su nakon napada Dženana Pečenkovića i dvije neforsirane pogreške Osječana stigli do vodstva 2:1
Vukovar - Rijeka 3:1 (18:25, 25:21, 25:19,25:21). Susret je bio lišen rezultatskog značaja i zapravo je samo uvod u doigravanje za prvaka Hrvatske u kojem su glavni favoriti upravo Rijeka i Vukovar
Vukovar i Rijeka u proteklih godinu dana odigrali su šest utakmica. Izabranice Igora Lovrinova slavili su u četiri utakmice (finale doigravanja, Interliga), dok su Vukovarke dvaputa bile uspješnije u finalima Kupa Hrvatske (2010., 2011.)