Superliga: Riječani u varaždinskoj drami iskoristili tek devetu meč loptu za drugu pobjedu

Subota, 12. listopada 2024. 20:20 Napisao/la  SC
Sandro Dukić

Superliga odbojkaša, 2. kolo

CRATIS VARAŽDIN – RIJEKA 2:3 (16:25, 25:22, 25:23, 23:25, 21:23)

Arena Varaždin.

Suci: Jukić i Ivković

CRATIS VARAŽDIN: Mezak, Kucljak, Karačić, Horvat, Mamić (L), Stojić, Hulama, Vidović, Dautbašić, Smođi, Čilaš (L), Senčar, Bjelopoljak, Oršolić.

RIJEKA: Vuk, Ličina, Kupsjak, Banko, Dukić, Lozić, Baić, Pvlović, Haluška, Žeželić, Smiljanić.

Odbojkaši Rijeke dohvatili su i drugu pobjedu ove sezone, Riječani su pobjedu u Varaždinu izborili tek na ruletu petog seta i to u rijetko viđenoj završnici.

Momčad trenera Velimira Liverića iskoristila je tek devetu meč loptu, pritom su četiri puta priliku za pobjedu imali domaćini, koji su se razigrali nakon što su uvjerljivo izgubili prvi set.

Riječani su u petom setu imali sve u svojim rukama vodili su 14:11, ali su ipak domaćoj momčadi dopustili povratak u utakmicu.