PRVA LIGA ODBOJKAŠA

MOK Rijeka i dalje bez pobjede

Subota, 08. prosinca 2012. 21:04 Napisao/la  M. B.

Utakmica 10. kola, prva jakosna skupina: Rijeka – Rovinj 2:3 (25:22, 25:23, 19:25, 23:25, 9:15)

Prva liga odbojkaša

RIJEKA - ROVINJ 2:3

Utakmica 10. kola, prva jakosna skupina: Rijeka – Rovinj 2:3 (25:22, 25:23, 19:25, 23:25, 9:15). Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 12. Suci: Dravko Stipaničev i Ana Stipaničev (oboje Rijeka).

RIJEKA: L. Lasić, Branković, Jurišić, Hrabrov, Bradarić, Cibić, Batista, Jozić, D. Lasić, Dorić, Sušanj, Jurčević (L).

ROVINJ: Mikačević, Poropat, Brajković, Mikša, Arapović, Demirović, Sošić, Išek, Jovnović, Peršić (L), Ivanić, Ivanović.

Odbojkaši Rijeke i u desetom kolu nisu uspjeli doći do prve pobjede. Ni vodstvo od 2:0 u setovima nije bilo dovoljno za izabranike Velimira Liverića da prekinu niz poraza, Demirović i Išek predvodili su Rovinj do pobjede u maratonskih pet setova u kojem je i neiskustvo domaće ekipe došlo do izražaja.

Jednom kada je Rovinj izborio peti set, bilo je teško očekivati da će Rijeka u posljednjoj dionici smoći snage da se vrate u utakmicu pred naletom domaćina.