1. liga: MOK Rijeka na gostovanju protiv Centrometala upisao prvu pobjedu!

Nedjelja, 30. studenog 2014. 20:49 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Centrometal - Rijeka 2:3 (25:22, 29:31, 25:20, 22:25, 11:15)

Prva liga odbojkaša

CENTROMETAL - RIJEKA 2:3

Utakmica 8. kola: Centrometal - Rijeka 2:3 (25:22, 29:31, 25:20, 22:25, 11:15). Dvorana Aton. Suci:  Milinović i Perić.

CENTROMETAL: Palinkaš, Čičković, Puđa, Gotal, Juran, Petran, Kovačević, Posavec, Kurteš, Novak, Demirović, Janković.

RIJEKA: Lasić, Jurišić, Hrabrov, Osojnak, Čule, Smiljanić, Dukić, Đulović, Branković, Jurčević.

Odbojkaši Rijeke ostvarili su prvu prvenstvenu pobjedu! Riječani su na uvijek neugodnom gostovanju protiv Centrometala slavili u pet setova nakon dva sata i deset minuta. Izabranici Velimira Liverića dvaput su se vraćali iz rezultatskog zaostatka.

Rijeka je odlično otvorila peti set, kod 5:5 je serijom 5:0 stekla ključnu prednost. Centrometal se približio na 10:12, ali riječki odbojkaški nisu dopustili preokret.