Agram - Pleter 55:70 (18:14, 12:19, 21:22, 4:15).  Riječanke su pobjedom u Zagrebu okončale osnovni dio prvenstva, te ih sada očekuje doigravanje u kojem im je protivnik Medveščak
Kvarner 2010 - Alkar 93:83. Riječani su treće uzastopno slavlje osigurali nakon što su u dodatnih pet minuta zabili 15 i  primili samo 5 koševa
Pleter - Zadar 77:54. Pleterice su odličnim drugim poluvremenom (46:23) stigle do pobjede kojom su praktički osigurale peto mjesto uoči doigravanja
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 74:77. Riječani su u posljednjih pet minuta napravili seriju 18:9 i tako susret odveli prema dva gostujuća boda koja bi se mogla pokazati presudnima u sačuvanju prvoligaškog statusa
- Planirali smo da dobijemo prve tri utakmice Lige za ostanak, tako da što prije osiguramo prvoligaški status, objašnjava prvi centar Riječana
Kvarner 2010 - VROS Darda 83:74 (24:16, 15:20, 25:14, 19:24). Riječani su odlučujuću prednost napravili tijekom treće četvrtine (25:14)
U 2011. nismo pipnuli niti jednu kunu za 2012. od gradskih sredstava, kaže Miočić
Rekao je da mu ne smeta toliko i stisnut će zube za Ligu za ostanak, objašnjava pomoćni trener Kvarnera 2011, Teddy Delač.