Košarkaš Kvarnera je nezgodno pao na ruku krajem treće četvrtine i jednostavno ostao ležati. Utakmica je brzo prekinuta, a odmah je bilo jasno da je ozljeda teže naravi jer Igor se na parketu previjao od bolova
Utakmica 3. kola Lige za prvaka: Kvarner 2010 - Cedeveita 62:68 (23:22, 8:16, 14:10, 17:20). Sama činjenica da je Cedevita morala strepiti do zadnje minute dovoljno govori o igri domaćina
Nažalost, neću igrati protiv Cedevite. Pokušao sam malo trenirati, ali čim potrčim odmah mi zglob otekne i tu se ne može ništa, ustvrdio je Jure Škifić
Utakmica 22. kola: Kvarner - Split 71:55 (17:18, 22:13, 22:12, 10:12)
Utakmica 2. kola Lige za prvaka: Zagreb - Kvarner 2010 86:65 (22:18, 26:14, 10:21, 28:12)
Svaki igrač dao je točno onoliko koliko je bilo potrebno za pobjedu. Ovo je pobjeda ekipe, pobjeda kolektiva, meni jedna od najdražih pobjeda, rekao je trener Kvarnera
Utakmica 1. kola Lige za prvaka: Kvarner 2010 - Šibenik 81:72 (20:13, 17:22, 23:18, 21:19)
Fale nam dva vrlo bitna igrača u prvoj petorci, morat ćemo bez Škifića i Mustapića. Limitirani smo kadrovski, ali se ne mislimo predavati, naprotiv, kaže Vladimir Anzulović, strateg Riječana uoči ogleda sa GKK Šibenikom u utorak