Utakmica 11. kola: KTC - Kozala 32:31 (17:10)
Utakmica 9. kola: Zadar - Kvarner 59:62 (16:24, 12:11, 24:12, 7:15)
Susret 10. kola: Kvarner 2010 - Split 73:69 (26:17, 12:16, 17:14, 18:22). Osim prvih i posljednjih pet minuta utakmice, te učinka centara i razigravača, malo je toga bilo dobro u riječkoj predstavi
Dvorana Dinka Lukarića (19): Kvarrner 2010 - Split. Mi dočekujemo Split nakon jednog vrlo dobrog niza. U kontinuitetu smo, krasi nas dobra forma u posljednje vrijeme, kaže trener Riječana Marijan Mance
 U posljednjoj četvrtini domaća je momčad malo pala u ritmu, mi smo to iskoristili i na kraju odnijeli pobjedu, kazao je Šamanić
Utakmica 9. kola: Ribola Kaštela – Kvarner 2010 88:97 (26:28, 23:20, 23:23, 16:26)
Subota, 29. studenog 2014. 20:25
Kvarner

Kvarner lakoćom pobijedio Rockwool Pulu

Utakmica 8. kola: Kvarner - Rockwool Pula 83:63 (23:9, 20:16, 19:20, 21:18)
Tražim od svih igrača jednaki pristup i na gostujućim parketima, tražim da iskažu karakter kojeg neosporno imaju, kaže Mance