Imamo problem s oscilacija u utakmicama, a da bi se to riješilo treba se uigrati. Što više vremena dečki budu trenirali zajedno, oscilacije će biti manje, kaže Šamanić
Utakmica 8. kola: Kvarner - Jolly  78:67 (14:18, 25:21, 17:9, 22:19)
Utakmica 8. kola: Šibenik - Škrljevo 90:79 (21:22, 26:9, 20:25, 23:23)
Da su s nama bili Kučan, Vidmar i Olivari sigurno bi dobili svoje minute i pokazali da se na njih također može računati. Najvažnije mi je bilo odmoriti Špralju, Štembergera i Marića, kaže trener Kvarnera 2010.
Susret 2. kola: Levicki Patrioti - Kvarner 2010 86:64 (20:24, 20:17, 27:9, 19:14). Riječani su na najdaljem ovosezonskom gostovanju bili bez trojca Olivari - Kučan - Vidmar, a u roster se vratio Ivan Miličević.
Unatoč svemu, pa i tome što je lopta u drugom poluvremenu teško dolazila do Kusa i ispod koša, mi smo imali priliku za pobjedu, kaže trener košarkaša Škrljeva
Riječki košarkaši s Mavrinaca su izašli 'čitavi'. Iako je cijela utakmica protiv Škrljeva protekla u znaku vrlo čvrste igre, nema prijavljenih ozljeda u autobusu za Slovačku.