ALPE ADRIA CUPA Košarkaški Škrljeva pobijedili u Klosterneuburgu boljom igrom u završnici

Srijeda, 06. studenog 2019. 21:10 Napisao/la  SC

Alpe Adria Cup - 4. kolo

DUKES KLOSTERNEUBURG - ADRIA OIL ŠKRLJEVO 73:79 (22:14, 13:15, 22:26, 16:24)

DUKES: Miletić 18, Burgemeister 12, Jakubowski 11, Hopfgartner 9, Blazevic 8, Alper 5, Cl. Leydolf 4, Lakoju 3, Bavcic 3

AO ŠKRLJEVO: Riewer 22, Vucić 14, Barnjak 10, Batur 9, Pandurić 8, Kolić 8, Šekelja 6, Cvitković 2

Košarkaši Škrljeva pobijedili su momčad Dukesa Klosterneuburga u završnici utakmice odigrane pred stotinjak gledatelja u austrijskom Klosterneuburgu.

Domaća momčad vodila je većim dijelom utakmice, neposredo prije odmora stekla je prednost od 12 poena.

Škrljevo je dignulo ritam u drugom poluvremenu, gosti su prvi put izjednačili (49:49) 1.41 minute prije kraja treće četvrtine.

U zadnju dionicu Škrljevo je ušlo s dva poena zaostatka (55:57), igrači Damira Rajkovića polako su pojačavali pritisak i stjecali sve veću prednost kako se približavao kraj utakmice.