S igračem manje Opatijci su disciplinirano u obrani odradili pobjedu kao da je rezultat bio 0:0, s takvim pristupom u nastavku sezone sve je moguće
Imaju nekoliko jako dobrih igrača kao i sve zagrebačke momčadi, u tom bazenu nije teško pronaći kvalitetne igrače, kaže Zoran Bogolin
Ako izuzmemo primljeni pogodak, igra u prvom poluvremenu protiv Marsonije mora nam biti vodilja u idućim utakmicama, kaže vratar Opatije
Ako u petak pobjedimo Dugo Selo, približavamo se poziciji koja nas može odvesti u ligu više, kaže pouzdani veznjak Opatije
Možemo igrati agresivnije, brže, stvoriti više šansi i mogu reći da sve to dosta dobro izgleda. Naravno da to može još i bolje, kaže trener Grobničana
Pobjedu su prema prilikama Opatijci zaslužili već nakon dvadesetak minuta, kada su mogli voditi s nekoliko pogodaka razlike