Petrinja – Kozala 32:27. Igrali smo loše i zasluženo izgubili, kaže trener Dunato
U posljednjih pet sezona kada se sve zbroji nije bilo ovako puno ozljeda, bolesti ili sitnih problema, kratko je komentirao trener Matuljaca Goran Stašek
Darko Dunato, trener rukometaša Kozale, uvjeren je kako njegova momčad u Petrinji "čekira" ulaznicu za elitni razred.
Goran Stašek, trener Matulja, zabrinut je zbog brojnih ozljeda i bolesti. Ipak, nada se kako će se situacija popraviti.
Poraz od Kozale uzdrmao je redove Matuljaca, a njihova neuvjerljivost na vidjelo je izašla i u utakmici protiv Petrinje koja će pak u idućem kolu ugostiti Kozalu
Stvari su po Senjanke krenule nizbrdo od prve minute, a već nakon desetak minuta igre domaće igračice imale su visokih 6:1. Ogulinke su pak tijekom cijele utakmice lovile korak za domaćim igračicama
Od prvog dana naš je cilj Prva liga. S ovakvim pristupom možemo igrati i u vrhu Prve lige, a kamoli ne u ovoj ligi, kaže trener Kozale
Zamet II – Lokomotiva II  19:29. Osim u kvaliteti protivnika uzrok visokog poraza leži i u činjenici da u sastavu Zamećanki nije bilo nekoliko igračica koje su bile spriječene zbog nastupa za prvu ekipu