Novi na listi ozlijeđenih su kružni napadač Kristian Bećiri koji je obnovio ozljedu prsta, Nino Pribanić teško je ozlijedio koljeno dok je kadetski reprezentativac Vlado Matanović na poštedi zbog bolova u leđima
Vodstvu rukometnog kluba Matulji ponuđeno je odigravanje utakmice u nekoj drugoj riječkoj dvorani (na Trsatu ili na Kozali), no Matuljci su to odbili
Crikvenica - Dugo Selo 30:28 (13:14), Senj Walenborn - Međimurje 27:29 (16:12)
Utakmice 2. kola: Kozala - Osijek 28:34, Moslavina - Matulji 2001 27:29
Nadam se da će gledatelji nakon europske utakmice na Zametu preseliti na Kozalu, mi ćemo organizirano ići na Zamet podržati naše susjede u 17 sati, rekao je Dunato
Pobijedio je kolektiv jer nismo podbacili niti u jednom segmentu rukometne igre, rekao je vratar Matuljaca
Matulji - Biograd 35:26 (19:10). Najveća prednost na utakmici iznosila je čak 16 pogodaka razlike (32:16) što dovoljno govori o nadmoći domaćih igrača
Moslavina - Kozala 33:22 (16:13). U 45. minuti utakmice pri rezultatu 21:18 imali smo dva zicera da dođemo na dva razlike, poslije toga igrali smo gotovo šest minuta s igračem više, rekao je Dunato