Konačni poredak: Zamet 4 (+9), Senia 4 (+5), Liburnija Opatija 4 (+3) i Ogulin bez bodova.
Rezultati: Crikvenica - Kozala 25:20, Mladi rudar - Kozala 22:21. Veseli povratak Vlade Matanovića koji je uz Marina Bunetu i Josipa Crnića bio najbolji strijelac Kozale
Rezultati: Gabor Denes DSK (Szeged) - Senj 19:23, Mornar - Gabor Denes DSK 29:14, Mornar - Senj 17:11
Nije mi jasno zašto ti suci kod nas u Rijeku uvijek dolaze iz udaljenijih krajeva, pita direktor Kozale Željko Blažević
Prijateljska utakmica: Senj - Mornar 25:28
Prijateljska utakmica: Crikvenica - Dubovac 30:29 (17:14)
Prijateljska utakmica: Kozala - Matulji 30:23. Kozala je stalno vodila, jedina dva izjednačenja bila su u 15. minuti 9:9 i u 17. minuti 10:10.
Finale u Senju je bila naša najbolja utakmica u pripremama. Ostali smo na okupu, osim Valkovića koji nam i neće nedostajati, i tu vidim našu najveću prednost, kaže Filipović, strijelac 16 pogodaka u finalu