Utakmica 1. kola: KTC - Kozala 28:26 (17:11)
Rezultati: Senia - Gorica 41:23 (24:10), Senia - Udarnik (Velika Gorica) 30:23 (16:11), Udarnik - Gorica 30:23 (15:13)
 Imao sam osjećaj da mi u Crikvenici ne smijemo doći do bodova, kaže Radanović
Crikvenica - Matulji 2001 30:27 (15:10). Matuljci su najbliže izjednačenju bili u 56. minuti
Želja nam je da na utakmicu dođe što više naših sugrađana. Nakon utakmice nogometaša sa Jadranom iz Poreča, vrijedi doći u Gradsku sportsku dvoranu. Matulji su respektabilni protivnik, kaže Smoljan
KTC ima momčad sastavljenu od iskusnih pojedinaca od Pećine, Jelinića, Predojevića i našeg Babića. Njih uz Ivanić, Županju i  Crikvenicu vidim kao favorite prvenstva, kaže Dunato
U utakmici protiv Crikvenice trebaju nam igrači koji će u visokom ritmu izdržati 40 minuta, jer mislim da će se utakmica prelomiti u zadnjih 15-tak minuta, kaže Stašek uoči utakmice prvog kola
Konačni poredak: Zamet 4 (+9), Senia 4 (+5), Liburnija Opatija 4 (+3) i Ogulin bez bodova.