Počeli smo odmah iza Nove godine i s obzirom da smo imali velikih problema sa pronalaženjem slobodnih termina u dvoranama, jedan dio smo odradili i na našem vanjskom igralištu, kaže Jelušić
Pripremne utakmice: Zamet - Kozala 35:28, Matulji - Pećine 47:33
Crikvenica - Mladi rudar 32:32 (13:16). Brojnim ozljedama (Lušić, Mazzarolli, Derossi, Saršon) nadodala se ozljeda Šunjića u 29. minuti, te Hrvatina u 53. minuti posljednje ogledne utakmice uoči gostovanja na Kozali
Četvrtak, 23. siječnja 2014. 19:29
Prva liga (m)

Rukometaši Matulja pobijedili Kozalu

Sigurno da je potrebno određeno vrijeme da ti mladići uđu u seniorski ritam, kaže Damir Radojčić nakon poraza (27:29)
Priprema utakmica: Buzet - Crikvenica 33:24 (17:15). U prvom dijelu rukometaši Crikvenice dobro parirali buzetskom premijerligašu
Prijateljska utakmica: Zamet - Matulji (28:26 (12:15). Rezultat je do 50. minute bio u našu korist, kada smo vodili 21:16, ali tada se osjetio umor i svi igrači su pali, kaže trener Matulja Davor Brajnović
U grupi A  ogledat ć se Zamet, Kvarner i Orijent, dok su u grupi B Kozala, Trsat i Selekcija Rijeke, za koju će igrati igrači iz drugih klubova i rukometni suci. Veteranski turnir održava se u subotu