Rezultati 22. kola Prve lige rukometaša: Umag - Crikvenica 32:29, Brod - Senj-Wallenbom 27:34
- Igrali smo protiv solidnog protivnika, u ovakvom sastavu mi se jednostavno nismo mogli ravnopravno nositi sa njima, rekao je trener Kiraca Željko Čagalj
Rukometaši Senja u uzbudljivoj završnici uspjeli su iščupati pobjedu protiv gostiju iz Umaga
Dugo Selo je bilo bolja momčad na terenu, na poluvremenu smo zaostajali samo jedan gol, no nismo imali dovoljno snage u nastavku za nešto više, rekao je Željko Čagalj, trener Crikvenice
Sama završnica susreta ipak je pripala ekipi Moslavine koja serijom 5:0 dolazi do vrijedne pobjede te konačnih 26:25
Domaći sastav trenera Silvija Ivandije pokazao se kao tvrd orah za Kirce koji su tokom cijelog susreta bezuspješno lovili prednost Osječana
Poraz u Dalmaciji nije tragično shvaćen u redovima Uskoka, koji se nalaze u zlatnoj sredini prvoligaške ljestvice i čini se  da nemaju viših ambicija
- Bili smo spremni za polazak, no u dogovoru s delegatom te sucima utakmice odlučeno je da je najpametnije ostati kod kuće, rekao je trener Crikvenice Željko Čagalj