2. HRL: Trsat u gradskom derbiju pregazio vodeće Pećine, Selce upisalo prvu pobjedu

Subota, 25. veljače 2017. 23:55 Napisao/la  S.C.

Utakmice 11. kola: Trsat - Pećine 29:17, Senj - Selce 28:30

2. HRL – zapad 11. kolo

TRSAT – PEĆINE 29:17 (12:8)

Dvorana Mladosti. Gledalaca 250

Suci: Čačić i Josić (oba iz Zagreba)

TRSAT: Daskijević, A. Katić 5, Jerčinović, Miler, Pavletić, Škorić, Žepina 7, Memić 1, Zakšek, Olić 1, Kavran 3, Šebelja, I. Katić 2, Ujević, Polić 5, Kalac 5

PEĆINE: Pejčinović, Balas 1, Švabić 2, Lipović 2, Sila, Vujović 2, Badanjak, Matošević 1, Lukačić 1, Sančanin, Bakunić 1, Vrban, Gaši 4, Kostelac 1, Pešutić, Katalinić 2

Sedmerci: Trsat 8(7) Pećine 1(1)

Isključenja: Trsat 4 minute, Pećine 12 minuta

Rukometaši Trsata u utakmici 11. kola Druge lige više nego uvjerljivo savladali su lidera prvenstva momčad Pećina rezultatom 29:17.

Igrači trenera Siniše Orlovića u 7. minuti susreta imali su prednost 5:0 i vidjelo se da su motiviranije ušli u susret.

Gostima je malo toga polazilo za rukom u napadu, a u obrambenom dijelu nisu pronašli načina kako zadržati raspoložene susjede sa Trsata.

Za svaku pohvalu je vratar Trsata Tin Škorić, koji je u susretu sakupio 15 obrana, a Marino Žepina je predvodio strijelce sa sedam pogodaka.

SENJ – SELCE 28:30 (14:17)

Dvorana Roberta Barbića Belog. Gledatelja: 200

Suci: Ivančić i Kordić (oba iz Zagreba)

SENJ: M. Nekić, Tomljanović 1, Orlić 4, Štokić 2, Vlatković, Brdar 3, F. Nekić, Katulić 4, R. Nekić, Zrinski, Biondić, Čulinović, Kremenić 1, Barbić 4, Sladić 9, Sukurica

SELCE: Tot, R. Antić 3, Brnić 1, Pobor, Orlić 1, A. Antić 2, Kabalin, Poštić 2, Čajić, B. Antić, Piškulić, Krpan, Krišković 3, Bačić 13, Cuculić 5, Jeličić

Sedmerci: Senj 5(4) Selce 3(2)

Isključenja: Senj 6 minuta, Selce 6 minuta

Rukometaši Selca došli su do prve pobjede u ovogodišnjem prvenstvu nakon što su kao gosti savladali momčad Senja rezultatom 30:28.

Selce je prelomilo susret krajem prvog dijela susreta kada je otišlo na odmor sa tri gola prednosti, a u nastavku susreta je preko raspoloženog Dina Bačića održavalo prednost za konačnu pobjedu 30:28.

Uz spomenutog Bačića treba istaknuti predstavu vratara gostujuće momčadi, Darka Jeličića koji je bio nepremostiva prepreka za domaće igrače.