2. HRL - zapad: Rukometašicama Murvice završnica protiv Zameta II, Senia slavila u Ogulinu

Ponedjeljak, 27. listopada 2014. 16:59 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Murvica - Zamet II 26:24, Ogulin - Senia 23:24

MURVICA - ZAMET II 26:24 (13:13)

Gradska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Gagula i Zorko (Oba Zagreb)

MURVICA: Antić, Ljubanović, Papić, Malešević, Hodžić 3, Smoljan 2, Filipović 2, Karačić 1, Uremović 7, Mandekić, Martulaš, Grozdek, Jovanović, Stakorić 7, Tus 1, Butković 3.

ZAMET II: Lopac-Šrkinjar, Brkljača 1, Dundović, Stanić 4, D. Orešković, Bradanović, Bukvić, Kalčić 4, Toskić, Jurčić 6, Dobrić 2, Visković 4, M. Orešković 3.

Rukometašice Murvice pobijedile su Zamet II u lokalnom derbiju koji je imao neizvjesnu završnicu. Zamećanke su u 51. minuti imale vodstvo 23:19, ali su zatim počele griješiti što su iskoristile gošće i serijom 7:1 stigle do treće prvenstvene pobjede.

Inače, Murvica je bolje otvorila utakmicu i povela 7:4, ali gošće su preokrenule rezutat i povele 9:13. Domaće rukometašice novom su serijom uhvatile priključak na poluvremenu (13:13).

OGULIN - SENIA 23:24 (12:10)

Dvorana Gledatelja: 100. Suci: bagarić i Cvjetko (oboje Zagreb).

OGULIN: M. Gračanin, Matovina 6, Blašković, Štajduhar, M. Brozović 2, I. Gračanin 11, Stipetić 3, Drašković, J. Brozović, Salopet, Vukelić 1,

SENIA: Legac, Lekaj 1 V. Rukavina 1, Butolo 6, Koričić, Matičić 8, D. Rukavina, Tomljanović 7, Šarić, Nekić, Babić 1, Katalinić.

Rukometašice Senije slavile su na gostovanju u Ogulinu. Nakon dobrog otvaranja (2:6) došlo je do pada u igri gošći i Ogulin je na poluvrijeme otišao s dva gola prednosti. Domaćin je imao i 16:12, ali onda je uslijedila serija Senije 5:0 i gostujuće rukometašice na taj način otvorile su si put prema pobjedi.