- Jako smo zadovoljni rezultatom budući da je ovo bilo natjecanje za 1995. godište, a mi iz tog godišta nemamo niti jednog igrača. Imamo trojicu koja su 1996. godište ostali su mlađi, kaže Tiškivski
O sudbini Podhuma odlučivat će se u četvrtak kada će se klupsko vodstvo sastati sa načelnikom Općine Jelenje
Skupina A, 1. kolo: Hrvatska - Urugvaj 27:14 (10:11). Drugi dio utakmice u Dugom Selu završio 17:3 za izabranice Nenada Hrupeca
Uzvratni susret za popunu Prve lige: Šibenik - Opatija 5:11 (2:5, 1:3, 0:2, 2:1). Opatijci su izborili povratak u  viši rang nakon deset godina izbivanja
Uzvratna utakmica kvalifikacija za Prvu ligu (19.30): Šibenik - Opatija. Definitivno se nadam da će realizacija igrača više biti bolja, uz to moramo limitirati Šibenik na mali broj golova, kaže Turina
- Sve je to pitanje koncentracije, malo su zadrhtale i ruke jer ipak je to bila bitna utakmica. Bilo je pogrešaka, tu je i slab protok lopte, nadam se da ćemo to ispraviti u uzvratu, rekao je kapetan Opatije.
Prva utakmica kvalifikacija: Opatija - Šibenik 7:8 (3:0, 1:3, 2:3, 1:2). Opatijci će tako na uzvrat u utorak s golom zaostatka. U prvoj utakmici uspjeli su prokockati vodstvo 4:0 koje su imali tri minute prije kraja druge četvrtine
U razdoblju od 20. lipnja do 3. srpnja s djecom će raditi treneri Dinama i domicilne škole nogometa