Moramo se vaditi protiv Crikvenice, ali ja sam optimist. Evo dečkima travnjak pa nek' na njemu pokažu da li zaslužuju Treću ligu, objašnjava strateg Vinodola
Bivši direktor Igor Mišković najavio je krivične prijave protiv (ne)odgovornih osoba za ovakav kraj Orijenta
Orijent - Novalja 0:0. Hodžić u 87. minuti pročitao Devovićev pokušaj s kreča
"Crveni" su u Poreču doživjeli težak poraz (6:1), pa je dolazak Novalje idealna prilika za iskupljenje. Crikvenica kod kuće dočekuje Segestu i novim bodovima želi nastaviti bijeg s dna
Znam da će zvučati smiješno, ali nismo tako loše ni igrali. Jadran ima iskusnu i kvalitetnu momčad, koja je zabijala dok smo se mi igrali, tumači Dželalija težak poraz
Svirao je nepostojeći jedanaesterac za goste u 73. minuti kod 1:1. Treći gol Zelina je postigla nakon igranja rukom i nije svirao očigledan jedanaesterac za nas. Poslali smo službeno priopćenje HNS-u, objašnjava Kečalović
Utakmice 31. kola: Jadran - Orijent 6:1, Opatija - Krk 1:1
Grobničan - Crikvenica 1:1. Domaćin je poveo preko Jukića (22'), da bi "fenjerašu" vrijedan bod donio Peričić u 35. minuti