"Crveni" su u Poreču doživjeli težak poraz (6:1), pa je dolazak Novalje idealna prilika za iskupljenje. Crikvenica kod kuće dočekuje Segestu i novim bodovima želi nastaviti bijeg s dna
Znam da će zvučati smiješno, ali nismo tako loše ni igrali. Jadran ima iskusnu i kvalitetnu momčad, koja je zabijala dok smo se mi igrali, tumači Dželalija težak poraz
Svirao je nepostojeći jedanaesterac za goste u 73. minuti kod 1:1. Treći gol Zelina je postigla nakon igranja rukom i nije svirao očigledan jedanaesterac za nas. Poslali smo službeno priopćenje HNS-u, objašnjava Kečalović
Utakmice 31. kola: Jadran - Orijent 6:1, Opatija - Krk 1:1
Grobničan - Crikvenica 1:1. Domaćin je poveo preko Jukića (22'), da bi "fenjerašu" vrijedan bod donio Peričić u 35. minuti
Posljednjeplasirani Kirci na Mavrince dolaze po bodove pomoću kojih bi izbjegli dodatne kvalifikacije, dok  pretposljednji Rovinj predvođen novim trenerom Dragom Čoharom u drugom uzastopnom gostovanju traži bodove u Novalji
Orijent - Rovinj 2:2. "Crveni" su golovima Rabara i Škarice na Krimeji nadoknadili 0:2 zaostatak
Orijent se najvećim dijelom financira novcem poreznih obveznika, koji su sve ove godine morali plaćati poreze da bi financirali klub koji će na kraju završiti u stečaju