Druga momčad Hajduka revijalnom utakmicom uveličala proslavu stogodišnjice Crikvenice

Ponedjeljak, 07. listopada 2019. 20:19 Napisao/la  SC

Hajdukovci su nakon utakmice protiv Orijenta 1919 ostali u Crikvenici gdje su u ponedjeljak pobijedili domaćina rezultatom 6:3

Hajduk darivao domaćina

Druga momčad Hajduka nije se vratila u Split nakon pobjede nad Orijentom 1919.

Hajdukovci su ostali u Crikvenici gdje su ponedjeljak odigrali utakmicu kojom su uveličali proslavu stogodišnjice Crikvenice.

Prije susreta domaći su darivali dugogodišnjeg igrača Davora Vukelića, koji se ovom utakmicom oprostio od aktivnog nogometa.

Team manager Hajduka II Stjepan Badrov uručio ih je predsjedniku Crikvenice Marku Prpiću prigodan dar.

U zanimljivoj utakmici s mnogo pogodaka Hajduk II je ostvario pobjedu od 6:3.

U prvom dijelu slavljenička momčad stekla je prednost 3:0.

Sva tri pogotka postiglisu igrači, koji su tijekom prvih 45 minuta ušli kao rezerve.

Dva puta mrežu Ivana Ninčevića zatresao je Jurica Njegovan, a jednom Giovanni Carorella.

U drugom dijelu Hajduk II istrčao je s četvoricom novih igrača i uslijedio je brzi preokret.

Već u 58. minuti na semaforu je svijetlilo 3:4, a do kraja sustreta Bijeli su postigli još dva pogotka.

Jakov Blagaić u nastavku je postigao tri pogotka, Dario Špikić, Ivan Delić i Josip Ciprić bili su strijelci preostalih pogodaka.

CRIKVENICA: Baričević, Brkljača, Preni, Prpić, Matešković, Štemberger, Šarković, Alilović, Vukelić, Imeraj, Buršić. Još su nastupili: Nikšić, Svetić, Lukarić, Mazzarolli, Mijolović, Njegovan, Carorella, Krmpotić, Škorić, Prijić.

HAJDUK II: Ninčević, Unušić, Ševelj, Mamut, Kušeta, Giljanović, Martinović, Tolaj, Špikić, Chinedu, Šego. Još su nastupili: Delić, Blagaić, Radić, Ciprić, Kosić, Jurica, Cahani.