3. HNL ZAPAD

Vinodol pobijedio Halubjan na Brnasima

Utorak, 23. travnja 2013. 19:45 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola: Halubjan - Vinodol 0:2. Strijelci: Tomić (20-11m) i Tucaković (50)

Treća liga - Zapad - 21. kolo

HALUBJAN – VINODOL 0:2

Igralište u Brnasima. Gedatelja: 100

Sudac: Dalibor Šušnjar (Klana)

Strijelci: 0:1 Tomić (20-11m), 0:2 Tucaković (50)

Žuti kartoni: Miletić, Omerović (Halubjan),

HALUBJAN: Raspor, Omerović, Kinkela (46 Josić), Miletić,  Kovčalija, Pinjuh, Žiković, Bilobrk (71 Alilović), Tuzlak, Šanjug, Kučinić (60 Mrvčić)

VINODOL: Hreljac, Mataija, Milas, Vidmar, Medaković, Žunić (84 Petrinović), Puškarić, Tomić, Jelenović (64 Pavelić), Tucaković, Radetić (75 Marković)

Nogometaši Vinodola prekinuli su niz od dva poraza pobjedom na Brnasima. U zaostaloj utakmici 21. kola dvama pogocima zasluženo su osvojili  bodove tamo gdje se bodovi tradicionalno teško osvajaju, a treba naglasiti da nisu iskoristili još jedan kazneni udarac.

U 20. minuti Tomić je bio precizan s bijele točke nakon prekršaja, koji je skrivio Kinkela. U 50. minuti Tucaković je postavio konačni rezultat efektnim udarcem s 20-tak metara po kojemu je lopta preletjela vratara Raspora.

Nogometaši Halubjana veći dijelom utakmice imali su inicijativu bez završnice. Jednostavno su djelovali sporije i tromije od gostiju, koji su od početka do kraja utakmice točno znali što hoće.