OSMINA FINALA KUPA

MNK Grobnik pružio sjajan otpor Kijevu

Utorak, 29. siječnja 2013. 21:22 Napisao/la  SC

Prva utakmica 1/8 finala: Grobnik - Kijevo 3:5. U 38. minuti prvo je Babić zabio za 3:3, a onda je Tadejević propustio kazneni udarac

Kup Hrvatske u malom nogometu

GROBNIK - KIJEVO 3:5

Dvorana Mavrinci. Gledatelja: 150.

Suci: Manelovski, Vasiljević, Vitasović (svi Pula).

Strijelci: 1:0 Kosir (9'), 2:0 Lukačić (13'), 2:1 Šamija (16'), 2:2 Palavra (25'), 3:2 Kosir (32'), 3:3 Babić (38'), 3:4 Palavra (39'), 3:5 Babić (40').

GROBNIK: Akrap, Tadejević, Dokmanović, Kosir, Kresović, Katalinić, Vujnović, Jasprica, Štanfel, Lukačić, Pećar, Popović, Abranas.

KIJEVO: Bralić, Babić, Bakula, Žumberac, Burilović, Šamija, Jelovčić, Palavra, Knežević.

Nogometaši Grobnika poraženi su od ekipe Kijevo Bilić Erić security u uzbudljivoj utakmici u kojoj je nedostajalo malo sreće i iskustva da domaća ekipa ostvari pozitivan rezultat. Grobničani su vodili od 38. minute nakon što je šest minuta ranije Kosir pogodio za 3:2. Ali, u 38. minuti prvo je Babić zabio za 3:3, a onda je Tadejević propustio kazneni udarac nakon akumuliranih prekršaja. Da stvar bude gora za domaćina u kontri je Palavra za bio za 3:4, a u posljednjoj minuti Babić je drugim pogotkom pogodio za 3:5.

Inače, Grobnik je u ovoj utakmici pokazao da se može nositi s ekipom iz vrha Prve lige, Kosir i Lukačić do 13. minute donijeli su domaćinu vodstvo 2:0. U nastavku je nedostajalo malo sreće, a Tadejeviću je gostujući golman obranio dva kaznena udarca nakon akumuliranih prekršaja.

Uzvrat u Kninu na rasporedu je za mjesec dana.