Crikvenica 2013: Konoba Portić i Geomarin uvjerljivi prvog dana malonogometnog turnira

Četvrtak, 19. prosinca 2013. 09:26 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Momčad Čupo Krk dobila je dva crvena kartona (M. Konjić, Saftić), zbog prigovora

Prvog dana 4. Božićno-novogodišnjeg turnira favoriti su startali pobjedama. Prošlogodišnji pobjednici, sastav Geomarina, pobijedio je MNK Tribalj, dok je Konoba Portić upisala dvije visoke startne pobjede.

Rezultati: GEOMARIN - MNK TRIBALJ 4:0 (2:0) Strijelci: Tomić (11. i 26), Uremović (3.) i Petrinović (23.), ČUPO KRK - PERO STRUJA 4:1 (1:0) Strijelci: Softić (17. 19. 30.), Marković (4.), Mališa (38.), ALFAOMEGA TEAM - KONOBA PORTIĆ 0:3 (0:2) Strijelci: Edi Kurolt (11. 13.), Devčić (21.). PERO STRUJA - MNG GROBNIK 3:2 (1:2) Strijelci: Šabanović (29. 40.), Mališa (13.), Ćus (18.), Grabar (15) za MNK Grobnik. KONOBA PORTIĆ - PERO STRUJA 5:1 (1:1) Strijelci: B. Kurolt (21.25), E. Kurolt (28.), Devčić (11.), Perušić (30.),  i Stojak (1.) za Pero struju. ČUPO - KRK - MNK GROBNIK 2:6 (1:0) Strijelci: Muminović (16. 28., 29.), Vlonović (7.), Ćus (20.), Grabar (25.) a Saftić (6.), Iljazi (23.) za Čupo Krk.

Momčad Čupo Krk dobila je dva crvena kartona (M. Konjić, Saftić), zbog prigovora, te su igrajući u dva navrata sa igračem manje po dvije minute, doživjeli visoki poraz, iako su do 20. minute vodili.

Prvoga dana turnira utakmice su sudili: Skender, Volf i Kezele.

Turnir se nastavlja četvrtak u 16 sati utakmicom Alkus/Konteso iz Slovenije i TNT Mattteo. Na rasporedu je čak 11 utakmica.