IMA LI SMISLA?! Vaterpolistice Mađarske pobijedile Južnu Koreju nevjerojatnom razlikom

Ponedjeljak, 15. srpnja 2019. 11:51 Napisao/la  SC

Do sada su rekord držali Hrvati, koji su 1994. godine u Rimu pobijedili Novi Zeland rezultatom 38:1

Kakvog smisla ima nastup Južne Koreje?

Koliko sport ponekad može postati besmislen kada ga vode neodgovorni ljudi ukazuje rezultat jedne utakmice svjetskog prvenstva u olimpijskom sportu.

Vaterpolistice Mađarska u prvom kolu Svjetskog prvenstva pobijedile su Južnu Koreju rezultatom 64:0!

Nije tipfeler!

Po četvrtinama Mađarice su zabijale 16, 18, 16 i 14 golova, na kraju su postignule dvostruko više pogodaka nego što se igralo minuta (32)!

Trebalo je imati snage isplivati utakmicu da bi se pogodak postizao svakih 30 sekundi!

Inače, do sada su rekord držali Hrvati, koji su 1994. godine u Rimu pobijedili Novi Zeland rezultatom 38:1.