Djevojke  su odigrale sjajnu utakmicu, imale su jednu crnu rupu i period od devet minuta bez pogotka tijekom prvog dijela, ali kada su se oporavile Dankinje više nisu imale nikakvih šansi
Hrvatske rukometašice nastup na Europskom prvenstvu završavaju utakmicom uoči koje su Dankinje velike favoritkinje
Mi samo moramo uvjeriti cure da znaju igrati rukomet isto kao prije, da ih u subotu kroz rekuperaciju pripremimo za protivnika u utakmici za treće mjesto, kaže izbornik
Francuskinje su se serijom 9:0 od osme do 19. minute odvojile na golemih 11:3 i hrvatske djevojke našle su se u mat poziciji iz koje više nije bilo povratka
Moraju vjerovati u sebe, pa šta bude. Nema predavanja, idemo do kraja. Iako, za nas su ove djevojke već sada pobjednice, kaže trenerica koja je u Opatiji nekoliko godina vodila Anu Debelić