Trener Bešiktaša Senol Gunes pogođen u glavu, prekinuta utakmica protiv Fenerbahčea

Petak, 20. travnja 2018. 00:17 Napisao/la  SC
Senol Gunes zaradio šavove na glavi

Polufinalna utakmica kupa između Fenerbahčea i Bešiktaša prekinuta je nakon što je gostujući trener Senol Gunes pogođen predmetom kojeg su s tribina bacili Fenerovi navijači.

U 59. minuti pri rezultatu 0:0, Gunes se srušio na teren, navijači su poludjeli pa je sudac Mete Kalkavan odlučio prekinuti utakmicu.

Rezervni golman gostiju Tolga Zengin krenuo je u obračun s navijačima, počela je ludnica.

Turski mediji javljaju da je trener Bešiktaša zaradio pet šavova, a prebačen je u bolnicu gdje mu je pružena dodatna pomoć.

Fenerbahče je imao 2:2 iz prve utakmice.

U 30. minuti isključen je Pepe, a onda su počeli prekidi zbog navijači koji su stalno ubacivali različite predmete na travnjak.