×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

U prvim susretima 19. kola Serie A, Roma na Olimpicu dočekuje Cesenu, Juventus odlazi na teško gostovanje kod Atalante.
Neodlučenim rezultatom Napoli nije iskoristio šansu približiti se vodećim momčadima na ljestvici i dodatno zakomplicirati ionako neizvjesnu utrku za naslov prvaka.
Pogotkom Milita u 54. minuti nogometaši Intera pobijedili su Milan u utakmici tijekom koje su načinom igre podsjećali na momčad koja je pod Mourinhovim vodstvom osvojila Ligu prvaka
Udinese rijetko gubi, a još rijeđe prima pogotke. U Genovi je momčad Udinesea izgubila utakmicu, primivši čak tri pogotka u drugom poluvremenu
Milan ipak ima psihološku prednost, rossoneri su pobijedili Inter u zadnja tri gradska derbija i trenutno su na vrhu Serie A. Pritom su najefikasnija ekipa lige sa 37 pogodaka i nisu poraženi u posljednjih 12 utakmica. Inter je pak u posljednjih osam utakmica ubilježio sedam pobjeda
U trenutku prekida rezultat je bio nedlučen (1:1), pogotke su postignuli Legrottaglie (24) za domaće i De Rossi (28) za goste.
Milan je objavio da je Allegri potpisao ugovor koji ističe 30. lipnja 2014. godine
U momčadi Palerma od prve minute zaigrao je riječki internacionalac Igor Budan, prvi put ove sezone