Serie A: Conte pobijedio Tudora, Fiorentina i Juventus remizirali, Napoli pobijedio

Subota, 14. rujna 2019. 17:05 Napisao/la  SC
Treće uzastopno slavlje Intera

Inter je ostvario treću pobjedu!

Za nastavak niza pobjeda najzaslužniji je Sensi, strijelac jedinog pogotka protiv Udinesea.

Antonio Conte pobijedio je prijatelja Igora Tudora teže nego što se moglo očekivati nakon što je De Paul isključen u 35. minuti zbog nesportskog ponašanja.

Udinese je s desetoricom igrača djelovao sasvim dobro da se inter muči do kraja utakmice.

Marcelo Brozović odigrao je standardno dobro cijelu utakmicu za Inter, Mato Jajalo igrao je do 70. minute za Udinese.

Dries Mertens dvama pogocima osigurao je Napoliju pobjedu protiv  Sampdorije.

Fiorentina i Juventus odigrali su 0:0 u susretu koji je bio i službeni debi Maurizija Sarrija na klupi bianconera.

Bliže pobjedi i nešto raspoloženiji na Artemio Franchiju bili su domaći, torinski sastav pokazao je jako malo i pritom doživio dva teška udarca.

U Firenzi Juventus je izgubio trojicu igrača.

Prvo se ozlijedio ofenzivac Douglas Costa u 8. minuti kada je zbog ozljede mišića napustio teren.

U 44. minuti Sarri zbog iste ozljede gubi i veznjaka Miralema Pjanića, a u 62. tek pristigli bek Danilo je također zbog ozljede mišića morao van.

Utakmice 3. kola: Inter - Udinese 1:0 (Sensi 44),   Fiorentina - Juventus 0:0, Napoli - Sampdoria 2:0 (Mertens 13, 67)

Poredak: Inter 9, Juventus 7, Torino 6 (2), Napoli 6...