Serie A: Cristiano Ronaldo opet pogodio, Atalanta osvojila bod protiv Milana u 91. minuti

Nedjelja, 23. rujna 2018. 14:39 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo

Cristano Rolando se vratio pogocima!

Ronaldovim pogotkom u 81. minuti Juventus je slomio otpor Frosinonea u utakmici koju je domaća momčad pretežito provela u svojoj trećini.

Posebice u drugom dijelu, kada domaća obrana praktično nije izlazila iz kaznengo prostora do 81. minute, kada je Ronaldo dočekao svoj trenutak.

Našao se u pravom trentku na pravom mjestu i zatresao mrežu drugu utakmicu zaredom.

Mario Mandžukić igrao je do 85. minute.

Stipe Perica odigrao je cijelu utakmicu za Frosinone momčad kojega nakon petog kola još nije postignula pogodak.

Mario Pašalić igrao je prvo poluvrijeme za Atalantu koja je pogotkom u 91. minuti osvojila bod na gostovanju protiv Milana.

Ivan Strinić i dalje nije u kadru Milana, prisilno miruje zbog srčanih tegoba.

Milan Badelj igrao je za Lazio od 72. minute, kada je zamijenio Mirković-Savića.

Andrija Balić sjedio je na klupi Udinesea, a Adrian Šemper na klupi Chieva.

Napoli je ostvario četvrtu pobjedu sezone na gostovanju u Torinu.

Marko Rog bio je u početnoj postavi Napolija, odigrao je vrlo dobrih sata vremena kada ga je Ancelotti zamijenio Allanom.

Utakmica 5. kola Serie A:   Frosinone - Juventus 0:1 (Ronaldo 81, Bernardeschi 90+4),   Milan - Atalanta 2:2  (Higuain 2, Bonaventura 61/Gomez 54, Rigoni 90+1),  Torino - Napoli 1:3 (Belotti 51-11m/Insigne 4, 59, Verdi 20), Bologna - Roma 2:0 (Mattielo 36, Satander 59), Chievo - Udinese 0:2 (De Paul 76, Lasagna 90), Lazio - Geona 4:1 (Cecedo 7, Immobile 23, 89, Mirković-Savić 53/Piatek 46)

Poredak: Juventus 15, Napoli 12, Fiorentina i Sassuolo 10, Lazio i SPAL 9...