Serie A: Atalanta pobijedila prije utakmice protiv Dinama, Zapata odlučio u 95. minuti

Nedjelja, 15. rujna 2019. 16:29 Napisao/la  SC
Zapata odlučio

Atalanta je u gostima pobijedila (2:1) Genou uoči utakmice Lige prvaka protiv Dinama u srijedu, pogodak odluke postigao je Zapata u 95. minuti.

Trener Atalante Gian Piero Gasperini igrao je s najboljom postavom u kojoj je do 56. minuti igrao Mario Pašalić.

Nema Atalanta takav roster da Seriju A može igrati s pričuvnom postavom kao Dinamo u HNL-u.

Muriel je doveo Atalantu u vodstvom u 64. minuti iz kaznenog udarca, izjednačio je Criscito u 91. minuti također iz penala.

Tu nije bio kraj što se tiče Atalante koja je igrala u sljedećem sastavu: Gollini, Toloi, Djimsiti, Masiello, Hateboer, Freuler, Pašalić (56 De Roon), Gosens, Gomez, Iličić (60 Muriel), Zapata.