Bundesliga: Borussia (D) pogotkom Reusa pobijedila Borussiju (M), slavlje Stuttgarta

Nedjelja, 18. veljače 2018. 17:53 Napisao/la  SC
Mario Gomez (Stuttgart)

Stuttgart je pogotkom Gomeza u 27. minuti pobijedio u gostima kod Augsburga.

Za domaće je pogodio Gregoristch u 38. minuti i Ja Cheol Koo i 94., ali su oba gola poništena zbog zaleđa.

Stuttgart je imao još dvije dobre prilike u drugom poluvremenu, ali je vratar domaćih obranio udarac Ascacibara, dok je Ginczek pucao pored gola.

Dortmundska Borussia bila je uspješnija u Monchengladbachu i pobijedila sa 0:1.

Gostima je pobjedu donio Reus  u 32. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora, lopta se odbila od prečke u mrežu.

Utakmice 23. kola: Augsburg - Stuttgart 0:1 (Gomez 27), Borussia (M) - Borussia (D) 0:1 (Reus 32)

Poredak: Bayern 59, Borussia (D) 40, Bayer Leverkusen 38, Leipzig 38, Schalke 37, Eintracht 36