Bundesliga: Ante Rebić donio Eintrachtu pobjedu pogotkom u 90. minuti, Bayern ponovo razigran

Subota, 14. listopada 2017. 17:36 Napisao/la  SC
Ante Rebić
Ante Rebić

Ante Rebić donio je pobjedu Eintrachtu u Hannoveru, hrvatski napadač u 90. minuti postigao je pogodak vrijedan tri boda.

Andrej Kamarić odigrao cijelu utakmicu za Hoffenheim, koji je dva boda izgubio autogolom u 90. minuti.

Josip Brekalo igrao je do 61. minute u pobjedi Stuttgarta protiv Kolna.

Bayernu je promjena trenera godila, Freiburg je na Alianz Areni primio pet pogodaka.

Utakmice 8. kola: Bayern - Freiburg 5:0 (Schuster 8-ag, Coman 42, Alcantara 63, Lewandowski 75, Kimmich 90+4), Hannover - Eintracht Frankfurt 1:2 (Sane 36/Haller 10, Rebić 90), Hertha - Schalke 0:2 (Goretzka 54, Burgstaller 78), Mainz - Hamburg 3:2 (Maxim 2,  Bell 52, Latza 58/Walace 9, Salihović 90+2-11m), Hoffenheim - Augsburg 2:2 (Hubner 52, Lith 85/Gregoritsch 75, Vogt 90-ag), Stuttgart - Koln 2:1 (Donis 38, Akolo 90+4/Heintz 77), Borussia Dortmund - RB Leipzig 3:2 (Aubameyang 4, 64-11m/Sabitzer 10, Poulsen 25, Augustin 49-11m)