LP Mandžukić donio pobjedu Juventusu, Kramarić strijelac, Bayern uvjerljiv, slavlje Reala

Utorak, 27. studenog 2018. 23:06 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić (Juventus)

Nogometaši Bayerna sa čak 5:1 su pregazili Benficu.

Proradile su Bayernove zvijezde i pokazale da nisu zaboravile igrati nogomet, ali tek je pitanje hoće li uvjerljiva pobjeda biti dovoljna Niki Kovaču da ostane na klupi Bayerna.

Slavlje Juventusu pred domaćim navijačima donio je Mario Mandžukić koji je minimalnu pobjedu osigurao pogotkom u 59. minuti na asistenciju Cristiana Ronalda.

Madridski Real slavio je na Olimpicu protiv Rome, a oba pogotka Madrižani u zabili u drugom dijelu, Bale u 47. te Lucas u 59. minuti.

Ante Ćorić ušao je u igru Rome u 64. minuti, dok je Luka Modrić igrao za Real sve do 81. minute.

Kramarićev Hoffenheim Shakhatar je bacio na koljena u samo dvije minute, golovima Ismailya i Taisona u 14. i 15. minuti.

Andrej Kramarić vratio je nadu golom u 17. minuti, a zatim je Zuber izjednačio pet minuta prije isteka poluvremena.

No, bod je Hoffenheim ispustio u trećoj minuti sudačke nadoknade susreta kada je gostima pobjedu donio Taison.

Fellaini je spasio Manchester United u 91. minuti osiguravši minimalnu pobjedu protiv Young Boysa. No, bez obzira na pobjedu Mourinho će se teško spasiti vala novih kritika.

Ono najvažnije u dvoboju Lyona i Manchester Citya dogodilo se u drugom poluvremenu.

Domaći su poveli golom Corneta u 55., Laporte je uzvratio sedam minuta kasnije.

Cornet je novim pogotkom doveo Lyon u vodstvo u 81. minuti, no Manchester City je osigurao bod dvije minute kasnije pogotkom Aguera.

Utakmice 5. kola:

Grupa E: Bayern - Benfica 5:1 (Robben 13, 30, Lewandowski 36, 51, Ribery 76/ Fernandes 46).

Poredak: Bayern 13, Ajax 11, Benfica 4, AEK 0

Grupa F: Hoffenheim - Shakhtar 2:3 (Kramarić 17, Zuber 40/ Ismaily 14, Taison 15, 90+3), Lyon - Manchester City 2:2 (Cornet 55, 81/ Laporte 63, 83)

Poredak: Manchester City 10, Lyon 7, Shakhtar 5, Hoffenheim 3

Grupa G: Roma - Real Madrid 0:2 (Bale 47, Lucas 59)

Poredak: Real Madrid 12, Roma 9, Plzen 4, CSKA 4

Grupa H: Juventus - Valencia 1:0 (Mandžukić 59), Manchester United - Young Boys 1:0 (Fellaini 90+1)

Poredak: Juventus 12, Manchester United 10, Valencia 5, Young Boys 1