Liga prvaka: Vlašić donio bod CSKA-a, Modrić sjajno asistirao, Kovač pobijedio

Srijeda, 19. rujna 2018. 23:06 Napisao/la  SC
Luka  Modrić
Luka Modrić

Nikola Vlašić prvo je asistirao za pogodak, a onda u 95. minuti postigao pogodak iz kaznenog udarca pogodak kojim je CSKA osvojio bod u Plzenu.

Niko Kovač debitirao je u Ligi prvaka na klupi Bayerna pobjedom u Lisabonu.

Pep Guardiola otkada je otišao iz Barcelone (Bayern, Man. City) nikako da dođe do kraja Lige prvaka.

Ove sezone Guardiolin početak ne sluti dobrim, Lyon je pobjedom u Manchesteru ostvario najveće iznenađenje prvog kola.

Luka Modrić odigrao je stotu utakmicu u Ligi prvaka, fantastično je asistirao Baleu za pogodak, propustio realizirati jednu veliku šansu...

Modrić je odigrao još jednu vrhunsku utakmicu u vrhunskoj momčadi.

Real Madrid apsolutno je dominirao protiv Rome, momčad pršti od moći i kreacije nekoliko igrača (Isco, Asensio, Bale...) koji su oslobodili potencijale Ronaldovim odlaskom.

Cristiano Ronaldo neće po dobru pamtiti debi za Juventus u Ligi prvaka.

Ronaldo je u 29. minuti dobio crveni karton zbog nesportskog ponašanja i plačući ostavio momčad na cjedilu.

Juventus je momčad izuzetne mentalne snage i kvalitete, dvama pogocima iz kaznenih udaraca torinska momčad osvojila je tri boda s desetoricom igrača.

Mario Mandžukić bio je u početnoj postavi Juventusa.

Young Boysi su nakon utakmica protiv Dinama u Ligi prvaka ugostili Manchester United.

Ipak je Manchester United liga više, posebice kada Pogba igra na svojoj razini.

Dva njegova pogotka i asistencija odlučila su utakmicu.

Liga prvaka, 1. kolo: Benfica - Bayern 0:2 (Lewandowski 10, Sanches 54), Man. City - Lyon 1:2 (B. Silva 67/Cornet 26, Fekir 43), Viktoria Plzen - CSKA 2:2  (Krmencik 29, 41/Chalov 49, Vlašić 90+5-11m), Real Madrid - Roma 3:0 (Isco 45, Bale 58, Mariano 90+2), Valencia - Juventus 0:2 (Pjanić 45-11m, 51-11m), Young Boys - Manchester United 0:3 (Pogba 35, 44-11m, Martial 66)