Liga prvaka: Tottenham produbio krizu Real Madrida, Man. City ponovo pobijedio Napoli

Srijeda, 01. studenog 2017. 22:44 Napisao/la  SC
Delle Alli postigao dva pogotka protiv Real Madrida

Liga nogometnih prvaka - 4. kolo

Tottenham je ostvario  jednu od najvećih pobjeda u novijoj povijesti, dvostruki europski prvak iz Madrida doživio je u prvoj utakmici na Wembleyju prvi poraz u Ligi prvaka ove sezone.

Prema viđenom, Tottenham je apsolutno zasluženo pobijedio rezultatom 3:1, koji realno oslikava odnose snaga na terenu. Nastavlja se kriza Real Madrida koji igra sve slabije kako sezona odmiče.

Najveći razlog je slaba forma napadača iako je Ronaldo ublažio poraz pogotkom u 80. minuti.

Luka Modrić igrao je do 81. minute.

Danijel Subašić branio je remiju protiv Bešiktaša, koji je zadržao vodstvo u skupini.

Monaco se praktično oprostio od Lige prvaka.

Matej Mitrović igrao je od 75. minute za Bešiktaš u kojemu Pepe i Tošić igraju standardno na stoperskim pozicijama.

Manchester City ponovo je pobijedio Napoli i apsolutno dokazao premoć u skupini. Marko Rog igrao od 75. minute za Napoli.

Dejan Lovren nije bio u kombinacijama trenera Liverpoola zbog ozljede prepona.

Skupina E: Liverpool - Maribor 3:0 (Salah 49, Can 64, Sturridge 90), Sevilla - Spartak    (Lenglet 30, Banega 50/Ze Luis 78)
Poredak: Liverpool 8, Sevilla 7, Spartak Moskva 5, Maribor 1

Skupina F: Napoli - Man. City 2:4 (Insigne 21, Jorginho 62-11m/Otamendi 34, Stones 48, Aguero 69, Sterling 90+2), Šahtar - Feyenoord 3:1 (Ferreyra 14, Marlos 17, 68/Jorgensen 12)
Poredak: Manchester City 12, Šahtar 9, Napoli 3, Feyenoord 0

Skupina G: Bešiktaš - Monaco 1:1 (Tosun 54-11m/Lopes 45+1), Porto - RB Leipzig 3:1 (Herrera 13, Perreira 61, 90+3/Werner 48)
Poredak: Bešiktaš 10, Porto 6, RB Leipzig 4, Monaco 2

Skupina H: Tottenham  - Real Madrid 3:1 (Alli 27, 56, Eriksen 65/Ronaldo 80),  Borussia (D) - APOEL 1:1 (Guerreiro 29/Pote 51)
Poredak: Tottenham 10, Real Madrid 7, Borussia (D) 2, APOEL 2