Liga prvaka: Ronaldo prelomio utakmicu u Dortmundu, Luka Modrić asistirao

Utorak, 26. rujna 2017. 22:44 Napisao/la  SC

Kane (Tottenham) i Ben Yedder (Sevilla) obilježili  večer hat-trickovima u utakmicama protiv APOEL-a i Maribora

Bale i Ronaldo

Liga prvaka - 2. kolo

Cristiano  Ronaldo po tko zna koji put pokazao se ključnim igračem aktualnog europskog prvaka, koji je pobjedom u Dortmundu praktično osigurao plasman u idući krug natjecanja.

Ronaldo je postigao dva pogotka od kojih je drugi prelomio utakmicu nakon što je Aubameyang u 54. minuti pogotkom vratio domaćina u utakmicu.

Luka Modrić asistirao je Ronaldu za drugi pogodak.

Svakako treba istaknuti jako dobru igru Garetha Balea, koji polako ulazi u optimalnu formu. Bale je postigao prvi pogodak i idealno asistirao Ronaldu za njegov prvi pogodak.

Kane (Tottenham) i Ben Yedder (Sevilla) obilježili su večer hat-trickovima.

Aguero u 72. minuti nije iskroristio kazneni udarac u pobjedi Manchester Cityja protiv Šahtara.

Darijo Srna nije igrao za Šahtar zbog toga što se protiv njega vodi disciplinski postupak zbog pozitivnog doping-testa.

Danijel Subašić zbog ozljede nije branio za Monaco.

Marko Rog igrao je od 73. minute za Napoli.

Dejan Lovren igrao je za Liverpool, Matej Mitrović sjedio je na klupi Beškitaša.

Skupina E: Sevilla - Maribor 3:0 (Ben Yedder 27, 38, 83-11m), Spartak - Liverpool 1:1 (Fernando 23/Coutinho 31)
Poredak: Sevilla 4, Liverpool i Spartak 2, Maribor 1

Skupina F: Manchester City - Šahtar 2:0 (de Bruyne 48, Sterling 90), Napoli - Feyenoord 3:1 (Insigne 7, Mertens 49, Callejon 70/Amrabat 90+3)
Poredak: Manchester City 6, Šahtar i Napoli 3, Feyenoord 0

Skupina G: Bešiktaš - RB Leipzig 2:0 (Babel 11, Talisca 43), Monaco - Porto 0:3 (Aboubakar 31, 69, Layun 89)
Poredak: Bešiktaš 6, Porto 3, RB Leipzig  i Monaco 1

Skupina H: Borussia (D) - Real Madrid 1:3 (Aubameyang 54/Bale 18, Ronaldo 50, 79), APOEL - Tottenham (Kane 39, 62, 67)
Poredak: Tottenham i Real Madrid 6, Borussia (D) i APOEL 0