Liga prvaka: Mandžukić zapečatio sudbinu Olympiakosa, PSG nadigrao Bayern

Srijeda, 27. rujna 2017. 22:39 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić (Juventus)

Liga prvaka - 2. kolo

Mario Mandžukić igrao je za Juventus na mjestu prve špice do 60. minuti, kada je ušao Higuain.

Mandžukić je preselio na bok, a Higuain u 69. minuti postigao prvi pogodak na utakmici.

U 80. minuti Mandžukić je pogotkom zapečatio sudbinu Olympiakosa, koji je u play-offu Lige prvaka eliminirao Rijeku.

Stefan Ristovski nije bio u sastavu Sportinga, koji je doživio minimalni poraz od Barcelone.

Benfica je doživjela težak poraz, Filip Krovinović nije svjedočio petardi u Baselu.

Jozo Šimunović standardno igra za Celtic.

Bayern je imao veći posjed lopte protiv PSG-a, koji je mogao pobijediti uvjerljivije prema šansama koje su stvorili raspoloženi Neymar, Cavani i Mbappe.

Inače, Cavani i Neymar grle se nakon pogodaka, svađa je stvar prošlosti zahvaljujući Danielu Alvesu, koji je organizirao zajedničku večeru za momčad da bi smirio tenzije u svlačionici.

Sva trojica bili su strijelci protiv Bayerna.

Pogotkom Batshuayije u 94. minuti Chelsea je pobijedio u Madridu, Atletico je nakon dva kola u problemima. Roma bježi 3 boda...

Skupina A: CSKA - Manchester United 1:4 (Kuchaev 90/Lukaku 4, 27, Martial 19, Mkhitaryan 57), Basel - Benfica 5:0 (Lang 2, Oberlin 20, 69, van Wolfswinkel 59-11m, Riveros 76)
Poredak: Man. United 6, Basel 3, CSKA 3, Benfica 0

Skupina B: PSG - Bayern 3:0 (Dani Alves 2, Cavani 31, Neymar  63), Anderlecht - Celtic 0:2 (Griffiths 38, Kara 50-ag)
Poredak: PSG 6, Bayern 3, Celtic 3, Anderlecht 0

Skupina C: Atletico Madrid - Chelsea 1:2 (Griezmann 40/Morata 60, Batshuayi 90+4), Qarabag - Roma 1:2 (Pedro Henrique 28/Manolas 7, Džeko 15)
Poredak: Chelsea 6, Roma 4, Atletico 1, Qarabag 0

Skupina D: Sporting - Barcelona 0:1 (Coates 49-ag), Juventus - Olympiakos 2:0 (Higuain 69, Mandžukić 80)
Poredak: Barcelona 6, Sporting 3, Juventus 3, Olympiakos 0