LIGA PRVAKA Andrej Kramarić strijelac, CSKA pobijedio Real Madrid i završio četvrti

Srijeda, 12. prosinca 2018. 21:29 Napisao/la  SC

Bayern, Ajax,  Man. City, Lyon, Real Madrid, Roma, Juventus i Man. United u završnici. Lyon remijem osigurao završnicu, Juventus i Man. United izgubili

Andrej Kramarić

Moskovski CSKA u Skupini G priredio je iznenađenje uvjerljivom pobjedom na Santiago Bernabeu bez obzira što je Real Madrid igrao u pričuvnom sastavu.

Nikola Vlašić asistirao je za treći pogodak u Pirovoj pobjedi, CSKA je završio na četvrtom mjestu.

Plzen je također iznenadio pobjedom protiv Rome i osvojio treće mjesto koje vodi u Europsku ligu.

Luka Modrić sjedio je na klupi.

Lyon je remijem protiv Šahtara osigurao završnicu, ostali sudionici završnice u skupinama E, F i H znali su se  prije zadnjeg kola.

Bayern i Ajax odigrali su neizvjesnu utakmicu koja je odlučena četirima pogocima u zadnjih desetak minuta.

Bayern se vratio (3:2) nakon što je Ajax poveo u 82. minuti 2:1, da bi Ajax izjednačio u 95. minuti.

U utakmici punoj uzbuđenja dvojica su igrača ranije otišla u svlačionici, crvene kartone dobili su Wober (67) i Muller (75).

Cristiano Ronaldo i Mario Mandžukić predvodili su napad Juventusa koji je izgubio u Švicarskoj.

Valencia je pobjedom protiv Man. Uniteda potvrdila nastup u Europskoj ligi.

Andrej Kramarić postigao je pogodak protiv Man. Cityja, Sane je dvama pogocima domaćinu osigurao pobjedu.

Marko Livaja nije igrao za AEK zbog suspenzije.

Skupina E: Ajax - Bayern 3:3 (Tadić 61, 82-11m, Tagliafico 90+5/Lewandowski 13, 86-11m, Coman 90), Benfica - AEK 1:0 (Grimaldo 88)
Poredak: Bayern 14, Ajax 12, Benfica 7, AEK 0

Skupina F: Manchester City - Hoffenheim 2:1 (Sane 45+1, 61/Kramarić 16-11m), Šahtar - Lyon 1:1 (Moraes 22/Fekir 65)
Poredak: Man. City 13, Lyon 8, Šahtar 6, Hoffenheim 3

Skupina G: Real Madrid - CSKA Moskva 0:3 (Chalov 37, Schennikov 43, Sigurdsson 73), Viktora Plzen - Roma 2:1 (Kovarik 62, Chory 72/Under 68)
Poredak: R. Madrid 12, Roma 9, V. Plzen 7, CSKA 7

Skupina H: Valencia - Manchester United 2:1 (Soler 17, Jones 47-ag/Rashford 87), Young Boys - Juventus 2:1 (Hoarau 30-11m, 68/Dybala 80)
Poredak: Juventus 12, Man. United 10, Valencia 8, Young Boys 4