Liga prvaka: Juve i Barca bez golova, Ristovski ipak igrao protiv Olympiakosa, Man. United poražen

Srijeda, 22. studenog 2017. 20:00 Napisao/la  SC
Susret Buffona i Rakitića nakon dopisivanja preko Twittera

Liga prvaka - 5. kolo

Juventus i Barcelona odigrali su utakmicu bez pogodaka što je više odgovaralo gostima koji su bodom osigurali plasman u iduće kolo.

Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za Barcu, Mario Mandžukić sjedio je na klupi Juventusa.

Leo Messi igrao je samo drugo poluvremenu u Torinu.

Stefan Ristovski ipak je igrao ove sezone protiv Olympiakosa u Ligi prvaka.

Ristovski je otišao iz Rijeke prije utakmica play-offa protiv Olympiakosa, ali je protiv iste momčadi igrao za Sporting od 85. minute utakmice u Lisabonu.

Sporting je pobjedom stigao na bod iza Juventusa što god to značilo uoči zadnjeg kola.

Poraz Manchester Uniteda najveće je iznenađenje kola.

Iako momčadi Josea Murinha bodovi nisu previše značili, ipak su gosti igrali u sastavu kojim je Mourihno dao do znanja da ne želi kalkulirati.

Od 74. minute zajedno s Lukakom u napadu je igrao i Ibrahimović, ali je Basel stigao do pobjede kojom stječe pravo na nadu da će u zadnjem kolu ostvariti plasman u idući krug natjecanja.

CSKA je ostvario važnu pobjedu protiv Benfice, nastavlja se borba s Baselom za drugo mjesto u Skupini A.

Chelsea je osigurao plasman u drugi krug natjecanja, Atletico je pobjedom protiv Rome doveo u pitanje plasman rimske momčadi.

PSG se grubo obračunao sa Celticom, koji kao da je razljutio domaćina pogotkom u 1. minuti.

Skupina A: CSKA Moskva - Benfica  2:0 (Schennikov 13, Jardel 56-ag), Basel - Man. United 1:0 (Lang 89)
Poredak: Man. United 12, CSKA Moskva 9, Basel 9, Benfica 0

Skupina B: PSG - Celtic 7:1 (Neymar 9, 22, Cavani 28, 79, Mbappe 35, Verratti 75, Alves 80/Dembele 1), Anderlecht - Bayern 1:2 (Hanni 63/Lewandowski 51, Tolisso 77)
Poredak: PSG 15, Bayern 12, Celtic 3, Anderlecht 0

Skupina C: Karabakh - Chelsea 0:4 (Hazard 21-11m, Willian 36, 85, Fabregas 71-11m), Atlético - Roma    2:0 (Griezmann 69, Gameiro 85)
Poredak: Chelsea 10, Roma 8, Atletico 6, Karabakh 2

Skupina D: Juventus - Barcelona 0:0, Sporting - Olympiacos 3:1 (Dost 40, 66, Cesar 43/Odjidja-Ofoe 86)
Poredak: Barcelona 11, Juventus 8, Sporting 7, Olympiakos 1