CIRKUS U SUBOTICI Pogledajte što se sve događalo u utakmici srpske Superlige

Ponedjeljak, 20. studenog 2017. 00:28 Napisao/la  SC
Igrači Borca sjedili su u znako protesta

Utakmica 17. kola srpske Superlige između Spartaka i Borca iz Čačka postala je svjetski video hit.

Ne zbog nogometa nego zbog svega što de događalo na utakmici u Subotici.

A dogodila su se dva kaznena udarca, dva crvena kartona, neviđena prostestna reakcija gostijuće momčadi, namjerno ispucavanje lopte tribina...

Jovanović je donio prednost Borcu pogotkom u 27. minutu, ali sve je kulminiralo kada je pred kraj prvog poluvremena sudac Ilić dosudio kazneni udarac za Spartak.

Prije nego što je Savković izjednačio iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi gosti su žestoko prosjedovati, dvojica su isključena pa su gosti u nastavku igrali s devetoricom na terenu.

U drugom dijelu počeo pravi show!

Početkom drugog poluvremena igrači Borca u znako protesta nekoliko minuta doslovno su sjedili na terenu, a vratar Borca svaki put kad je imao priliku loptu je ispucao preko tribina.

Na kraju je Spartak pobijedio 3:1, pogotke su postignuli Torbica (54) i Radovanović (85) iz još jednog kaznenog udarca.