Kup: Istra 1961 eliminirala Cibaliju, Marin Grujević odlučio pobjednika u 88. minuti

Utorak, 07. studenog 2017. 16:56 Napisao/la  SC
Marin Grujević (Istra 1961)

Nogometaši Istre 1961 eliminirali su Cibaliju u Kupu pogotkom Marina Grujevića u 88. minuti.

Pulska momčad ostvarila je preokret u samoj završnici utakmice, dvama pogocima preokrenula rezultat i ostvarila plasman u četvrtfinale Kupa.

Istra 1961 je u svega nekoliko dana dvaput pobijedila Cibaliju, u 15. kolu HNL-a pulska momčad proteklog vikenda pobijedila je rezultatom 4:1.

CIBALIA: Nevistić, Rupčić, Karamarko, Milić, Pervan (82 Oršolić), Štikalj (33 Mlakić), Filipović, Plum, Kordić, Miličević, Peričić

ISTRA 1961: Ćorić, Goncalves (61 Maksimović), Halilović, Prelčec, Matyazh (75 Maružin), Mitrevski, Kitanovski, Hadžić, Pereira, Grujević, Jelavić (90 Miljanić)

Utakmica osmine finala Kupa: Cibalia - Istra 1961 2:3 (Pervan 41-11m, 56/Halilović 43, Mitrevski 84-11m, Grujević 88)