Ponedjeljak, 10. veljače 2014. 09:06
Ostalo

Arian Telaku i Klara Polić najbolji mlađi kadeti

Ekipa TK-a Sušak od 21 sportaša osvojila osam odličja od čega dva zlata, tri srebra i tri bronce
Karatist TAD-a do srebra je stigao u kategoriji do 61 kilograma. Maja Zorić, članica Opatije, osvojila je treće mjesto u kategoriji preko 59 kilograma
Utakmica 2. kola: Rijeka - Kongo U17 5:3. Riječani su svoju uvjerljivu pobjedu kompromitirali dvama primljenim pogocima u posljednjih deset mimuta susreta. U subotu protiv Genoe za prolazak u drugi krug.
U finalu Polet je pobijedio Krku rezultatom 14:11. Na turniru je sudjelovalo 16 momčadi
Subota, 01. veljače 2014. 14:17
Rukomet

Ivi Karlić poziv na kontrolno okupljanje

Reprezentacija će u nedjelju i ponedjeljak odraditi četiri treninga u Varaždinu
Haring je do srebra doplivao u disciplinama 400 m mješovito i 200 m leptir, dok je na treću stepenicu postolja stao u disciplini 400 m slobodno.
Ponedjeljak, 27. siječnja 2014. 10:29
Ostalo

Berba medalja natjecatelja iz PGŽ-a

Predstavnici PGŽ-a osvojili su 23 medalje od čega šest zlatnih, 12 srebrnih i pet brončanih odličja
Ponedjeljak, 20. siječnja 2014. 14:37
Ostalo

Meri Mataja najuspješnija Primorjašica u Kranju

Meri Mataja osvojila zlato na 50 m leđno, te srebra na 50 m slobodno i 50 m prsno