1. liga rukometašica: Zamećanke uvjerljivo pobijedile na gostovanju kod Vranjica

Nedjelja, 15. listopada 2017. 19:47 Napisao/la  SC
Rea Jelenović (Zamet)

Prva liga rukometašica - 4. kolo

PETASON VRANJIC – ZAMET  21:27     (8:13)

Dvorana na Bilankuši. Gledatelja 400.

Suci: Josip Gagula i Mirko Zorko (Zagreb)

PETASON VRANJIC: Andabak, Bogdan, Škarić 3, Boko 5 (2), Ivić, Kljaković – Gašpić 4 (2), Ljubičić, Buljan 1, Lovrić 1, Prkić 7, Mijatović, Jerković, Tonković, Mijić, Čaljkušić, Zekanović.

ZAMET: Toskić, Piršl, Troskot 3, Martinović,  Jerčinović, Zidek 2, K. Mikolić 6, I. Mikolić 4 (2), Brkljača 1, Jelenović 5, Stanić, Juričić 2, Visković 1, Dobrić 3,

SedmercI: Petason Vranjic 4/5, Zamet 2/2

Isključenja: Petason Vranjic 4 minute, Zamet 6 minuta.

Rukometašice Zameta pobijedile Vranjic rezultatom koji nije realni odraz odnosa snaga većim dijelom utakmice.

Do 14. minute (5:5) domaće rukometašice držale su korak s gošćama iz Rijeke, a otada pa sve do 53. minute rasla je prednost Zamećanki.

U 53. minuti Brkljača je postignula pogodak za +12 (27:15) Zamećanki, koje su tada jednostavno stale.

Ekipa Vranjica serijom 6:0 uspjela je do kraja prepoloviti prednost gošći.

U razdoblju tijekom kojega su se rezultatski odlijepile od domaće ekipe, najbolje kod Zamećanki bile su Rea Jelenović i  Katja Mikolić.