1. liga rukometašica: Zamećanke poražene u završnici utakmice protiv Podravke

Subota, 17. ožujka 2018. 20:25 Napisao/la  SC
Josipa Jerčinović (Zamet)

Prva liga rukometašica - 18. kolo

ZAMET - PODRAVKA 19:23

Rukometašice Zameta doživjele su poraz od najbolje hrvatske ekipe, Podravka je bodove sa Zameta odnijel azhavljujući boljoj igri u završnici utakmice.

Zamećanke su tek petnaestak minuta prije kraja utakmice izgubile korak s gošćama.

U 46. minuti Jerčinovićka je postignula pogodak za zadnje izjednačenje (14:14), iskusnija ekipa Podravke ostvarila je seriju 3:0 i prednost više nije ispustila.