1. liga rukometašica: Zamećanke poražene u posljednjoj minuti u gostima kod Dugog Sela

Nedjelja, 22. travnja 2018. 20:31 Napisao/la  SC
Josipa Jerčinović (Zamet)
Josipa Jerčinović (Zamet) Foto: Sandro Donda

Prva liga rukometašica - 22. kolo

DUGO SELO 55 - ZAMET 30:29

DUGO SELO 55: Budić, Ljubić, Mamić 7 (4), Čamber 8, Grebenar, Radovac 8, Kantura, Slišković, Bebek 1, Marjančić, Galić, Jakešević, Šebalj, Franjić, Rokavec 5, Mikulić 1

ZAMET: Ivakić, Troskot, Mršić, Stanić, Martinović, Jerčinović 5 (1), Židek 2, Mikolić 5, Brkljača 3, Skokandić, Jelenović 6, Močibob, Toskić, Visković 1, Dobrić 8

Sedmerci: Dugo Selo 55 4 (5), Zamet 1 (3)

Isključenja: Dugo Selo 55 4 minute, Zamet 6 minuta

rukometašice Zameta poražene su u samoj završnici susreta od Dugog Sela 55 30:29.

Utakmica je bila u većem dijelu izjednačena, no domaće su rukometašice imale plus četiri u 27. minuti 15:11, dok su Zamećanke istu prednost imale u 38. minuti 17:21.

No, od 45. minute vodila se izjednačena borba, a nakon što je Jerčinović pogodila za 29:29 u 59. minuti uzvratila je Čamber i pogodila za pobjedu domaće ekipe.