Petak, 27. listopada 2017. 21:00 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Podravka Vegeta - Zamet 30:18 (12:11)

Josipa Jerčinović (Zamet) Foto: Lario Tus

Suci: Gladović i Volenik (Virovitica). Nadzornik: Bajt (Dugo Selo)

PODRAVKA VEGETA: Jukić, Turk 5, Dežić 7 (2), Karlovčan 1, Popović, Toth 5, Džono, Mrđen 2, Kapitanović, Franušić, Vidak 5, Ećimović, Pavlović 1, Petika, Horvat, Debelić 4

ZAMET: Troskot, Martinović, Jerčinović 4 (2), Židek, Mikolić 6 (1), Brkljača 1, Jelenović 5, Toskić, Stanić, Juričić 1, Visković, Dobrić 1

Isključenja: Podravka Vegeta 2 minute, Zamet /

Sedmerci: Podravka Vegeta 2 (2), Zamet 3 (4)

Rukometašice Zameta uvjerljivo su poražene u gostima kod Podravke Vegete. Zamećanke su se odlično držale i dobro parirale cijelo prvo poluvrijeme. Igralo se gol za gol sve do 20. minute kada je Vidak izjednačila za domaće na 10:10.

Podravka je povela sa plus dva 12:10 u 26. minuti, no na poluvrijeme je Zamet otišao sa golom zaostakta 12:10 nakon pogotka Dobrić.

Podravka Vegeta se u drugom poluvremenu odmah počela odvajati i Zamećanke više nisu uspjele pratiti.